MODERNÉ ZATEPLENIE A IZOLÁCIA

Venujeme sa izolácií a objektom s otvorenou štruktúrou a uzavretou štruktúrov buniek. Sú to jednorázové výkonné izolačné materiály, ktoré zaizolujú a kompletne utesnia stavebnú konštrukciu po celý čas životnosti stavby. Používame iba kvalitné izolačné peny značky HONTER

Telefon: + 420 737 026 793

Email: domco@izolacepurpenou.cz

 

O nás

DOMCO spol. s r.o.

Spoločnosť DOMCO s.r.o. vznikla v roku 2016 na základe stále zvyšujúceho sa dopytu klientov po nových moderných izolačných technológiách.

Naším dlhodobým cieľom je napĺňanie potrieb našich budúcich zákazníkov spôsobom, ktorý zodpovedá aj najnáročnejším požiadavkám na kvalitu, tak aby naša obchodná činnosť bola v súlade s naším presvedčím byť moderným, inovatívnym a úspešným podnikom s ohľadom na ekologické potreby spoločnosti. 

Z tohto dôvodu používame len tie najkvalitnejšie, certifikované materiály, a dávame dôraz na vysokú kvalifikovanosť a profesionálnu úroveň našich pracovníkov.

Realizujeme izolácie strešných konštrukcií stien domov, drevostavieb, chát, izolácie základov, fasád, stropov, stien, podláh, striech a tak ďalej.

V rámci komplexných služieb pre klientov poskytujeme: odborné poradenstvo, zameranie, cenovú ponuku, dopravu, materiál, kvalitnú – rýchlu a čistú realizáciu.

Rýchly kontakt