fbpx

Tvrdá pená Pena Eco Pura SFI5000®


Penová izolácia Pena Eco Pura SFI5000®
s uzavretou štruktúrou buniek

Pena s uzavretou štruktúrou buniek Eco Pura 5000® je najlepší dostupný spôsob zateplenia, poskytujúci takmer dvojnásobný tepelný odpor oproti penám s otvorenou štruktúrou buniek. Pena Eco Pura 5000® zabraňuje prieniku vody a vzniku plesní, spevňuje stavebnú konštrukciu a radí sa do kategórie stredne tvrdých pien. Kompletne vyplní všetky (i ťažko dostupné) miesta, zabraňuje vzniku tepelných mostov a vytvára bezšpárovú izolačnú vrstvu.

Oblasť a podmienky použitia: Izolácie základov, izolácie fasád, izolácie stropu, izolácie stien, izolácie podláh, izolácie striech z vnútra objektu apod. Penu je možné aplikovať od – 6°C (aplikácia je možná v priebehu celého roka).

Penová izolácia
Pena Eco Pura 5000®
s uzavretou štruktúrou buniek


Pena s uzavretou štruktúrou buniek Pena Eco Pura 5000® je najlepší dostupný spôsob zateplenia, poskytujúci takmer dvojnásobný tepelný odpor oproti penám s otvorenou štruktúrou buniek.

Pena Eco Pura SFI5000® zabraňuje prieniku vody a vzniku plesní, spevňuje stavebnú konštrukciu a radí sa do kategórie stredne tvrdých pien. Kompletne vyplní všetky (i ťažko dostupné) miesta, zabraňuje vzniku tepelných mostov a vytvára bezšpárovú izolačnú vrstvu.

Oblasť a podmienky použitia: Izolácie základov, izolácie fasád, izolácie stropu, izolácie stien, izolácie podláh, izolácie striech z vnútra objektu apod.

Penu je možné aplikovať od – 6°C
(aplikácia je možná v priebehu celého roka).

Cenová ponuka